facebook facebook facebook

Newsletter

kontakt  
Kontakt z nami Dołącz do nas
loader

Wydarzenia wkrótce

Brak nadchodzących wydarzeń

   Pepe Info

 TV Polonii w Berlinie

 

 

 

 

 

 

  

Fair

21°C

Warszawa

Fair

Humidity: 49%

Wind: 19.31 km/h

  • 19 Sep 2014

    Showers 22°C 13°C

  • 20 Sep 2014

    Partly Cloudy 23°C 11°C

polsat cyfrowy tv info

  • Szef koncernu Shell Russia powiedział w piątek, że strategia spółki w Rosji pozostaje bez zmian, pomimo nałożenia na Moskwę sankcji przez Zachód. W podobnym tonie wypowiedział się szef francuskiego koncernu Total w Rosji.

  • Dwóch żołnierzy sił rządowych zginęło, a trzech zostało rannych na wschodzie Ukrainy, gdzie od 5 września obowiązuje rozejm w walkach z bojownikami prorosyjskimi, dążącymi do oderwania tej części ukraińskiego terytorium - poinformowały władze w Kijowie. Według rzecznika Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy kolejnych sześciu żołnierzy zaginęło.

  • Joanna Senyszyn, Janusz Palikot, Stefan Niesiołowski i Donald Tusk– to laureaci plebiscytu „Lustro Szkła Kontaktowego” – nagrody przyznawanej przez widzów TVN24. Kto w tym roku dołączy do tego zacnego grona? Kandydatów jest 20, wśród nich m.in. Elżbieta Bieńkowska, Ewa Kopacz i Adam Hofman. – Już po raz 9. widzowie Szkła i TVN24 wybiorą swojego „idola”, kogoś, kto w ciągu minionych 12 miesięcy najbardziej zaimponował im swoimi „występami” w programie – mówi Grzegorz Miecugow. – Lustro ma służyć temu, żeby polityk mógł się w nim przejrzeć i ocenić swoją aktywność medialną, nabrać do siebie dystansu – dodaje szef Szkła Kontaktowego.

DW-WORLD´s Polish Homepage